Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

Maneviyatımızın yoğunlaştığı, milli birlik, kardeşlik, yardımlaşma duygularının gönlümüzde yer ettiği, rahmet ve bereket ayı olan mübarek bir Ramazan ayını daha geride bırakarak bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

İdrak ettiğimiz bu mübarek günlerde Siyonist işgalci İsrail yönetiminin Mescid-i Aksa’ya ve mazlum Filistinli kardeşlerimize yaptığı saldırılarla Kadir Gecesi’nde başlattığı şiddet yüreklerimizde derin yaralar açmıştır. Siyonistlerin bu yaptıkları işgal, vahşet, insanlık ve hukuk dışı uygulamaları en şiddetli biçimde telin ediyor, Filistinli kardeşlerimizin direnişini selamlıyor, Mescid-i Aksa avlusunda bayramlaşacağımız günler için dua ediyoruz.

Dostluğu ve sevgiyi, soframızı, ekmeğimizi hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle tebrik eder, iyi bayramlar dilerim.

Ali Kemal TATLIBAL
Hava-İş Sendikası Genel Başkanı

Ayrı bakınız

Dünya Kabin Memurları Günü Kutlu Olsun

  Tüm koşullarda görevlerini başarıyla yerine getiren kabin memurları sivil havacılığın vazgeçilmez öğesi olmuşlardır.  Pandemi …