Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

 

İçerisinde nice güzellikleri ve hikmetleri barındıran, tüm İslam coğrafyasını manevi iklimiyle saran, ortak bir ruhla kaynaştıran ve kucaklaştıran Kurban Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın mutluluk ve heyecanını yaşamaktayız.

Asırlardan beri birlik ve dirlik içerisinde kutladığımız, yardımlaşmanın ve dayanışmanın sembolü olan Kurban Bayramı’nda millet olarak gönüllerimizin huzur, sevgi ve kardeşlik duygularıyla dolmasına, bizleri bütünleştiren sıcak ve samimi duyguların, toplumun tüm kesimini kuşatmasına, birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmesine vesile olmasını diliyorum.

Kurban Bayramı vesilesiyle bu topraklar için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi de bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum. 

Bayram günleri ile sınırlı kalmamasına inandığımız sevgi, saygı, dayanışma ve hoşgörü ortamının her daim sürdürülmesini, günlerinizin bayram mutluluğu ile geçmesini tüm içtenliğimle diler; tüm üyelerimizin Kurban Bayramı’nı kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Ali Kemal TATLIBAL
Hava-İş Sendikası Genel Başkanı

 

Ayrı bakınız

Dünya Kabin Memurları Günü Kutlu Olsun

  Tüm koşullarda görevlerini başarıyla yerine getiren kabin memurları sivil havacılığın vazgeçilmez öğesi olmuşlardır.  Pandemi …