29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun

 

Aziz Türk Milletinin Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde giriştiği bağımsızlık mücadelesinin en büyük zaferi olan, bizleri aydınlık yarınlara taşıyan Cumhuriyetimizin 98. Yıldönümünü ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlamanın sevinci ve coşkusu ve içerisindeyiz.

Ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için emin adımlarla yürüdüğümüz bu kutlu hizmet yolunda inşallah bu onuru Cumhuriyetimizin 100. Yılı olan 2023’de, daha güçlü bir şekilde yaşayacağımıza yürekten inanıyorum. Cumhuriyetimiz bugün her zamankinden daha kuvvetli, her zamankinden daha emin adımlarla ilerliyor.

Kurtuluş mücadelesinde, yediden yetmişe kenetlenen, tek yürek, tek yumruk olan milletimiz, bugün de birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde geleceğini inşa etmektedir.

Bugün, bizi biz yapan yüksek değerlerimizi daha gür sesle yüceltecek, geçmişte olduğu gibi bugün de tek yürek olarak haykıracak, el ele, gönül gönüle geleceğe daha güvenle bakacağız.

Tüm bu duygularla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınızı en içten duygularımla kutluyor, başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle yâd ediyorum.

Ali Kemal TATLIBAL
Hava-İş Sendikası Genel Başkanı

Ayrı bakınız

Dünya Kabin Memurları Günü Kutlu Olsun

  Tüm koşullarda görevlerini başarıyla yerine getiren kabin memurları sivil havacılığın vazgeçilmez öğesi olmuşlardır.  Pandemi …