Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Başta üyelerimiz ve sağlık çalışanları olmak üzere tüm dünya emekçileri için zor geçen bir yılı geride bırakmış bulunmaktayız. Pandemi sevdiklerimizle aramıza mesafeler koymuş olsa da 2021 yılında her şeyin üstesinden geleceğimize olan inancımız tamdır. Öncelikle pandeminin bizlerden aldığı sevdiklerimize Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı dilerim. Hasta olan üyelerimize de geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum. Her yeni yıl, aydınlık yarınlara ulaşılması yolunda inançları güçlendirir, beklentileri artırır,  insanların yarınlara umutla bakmasını sağlar.

Tüm dünya ile aynı zaman diliminde ülkemizde de başlayan aşı çalışmaları yeni yıla ümitle bakmamızı sağlamaktadır.

2021 yılının yeniden göklerde gülümsemeye başlayacağımız pandemiden ve her türlü doğal afetten uzak,  refah seviyemizin artacağı bir yıl olmasını temenni ederim. Birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde ülkemizin çok daha güzel günlere ulaştığı bir yıl olması hepimizin dileğidir. Bu duygu ve düşüncelerle; siz değerli üyelerimizin yeni yılını kutluyor, 2021 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur ve sağlık getirmesini diliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

Ali Kemal TATLIBAL
Hava-İş Sendikası Genel Başkanı

Ayrı bakınız

Dünya Kabin Memurları Günü Kutlu Olsun

  Tüm koşullarda görevlerini başarıyla yerine getiren kabin memurları sivil havacılığın vazgeçilmez öğesi olmuşlardır.  Pandemi …